Atletika pro všestrannost - seminář

Datum akce: 18. 4. 2017
Čas zahájení akce: 17:00

Zejména pro cvičitele Sokola UH, ale i pro další zájemce, nabízíme ještě před soutěží sokolské všestrannosti seminář Atletika pro všestrannost. Proběhne v areálu Sokola UH, zahájení v zasedací místnosti (repre).

Seminář bude zaměřen zejména na měření výkonu podle pravidel soutěže sokolské všestrannosti a podle časových možností i na metodiku nácviku hodu dalekého, skoku dalekého a sprintů v žákovských kategoriích.

Seminář je pro cvičitele Sokola zdarma! Obdržíte osvědčení o absolvování semináře, které můžete využít pro prodlužování cvičitelské kvalifikace.

V případě hlášeného souvislého deště seminář bude odložen na úterý 25. 4., minimálně praktickou část semináře je třeba vyzkoušet venku.
Přihlášení zájemci budou v takovém případě informováni mailem nejpozději během pondělí.

Přihlašování elektronicky na adrese simunek@sokol-uh.cz