Volná místa - Letní toulání Vysočinou 30. 7. až 6. 8.

Přidáno: 27. 7. 2016

Autobusový poznávací zájezd pro zájemce o aktivní dovolenou. Zveme vás na vycházky Českomoravskou vysočinou za místními historickými a přírodními zajímavostmi. Budeme ubytováni ve Svratce, která leží v malebném údolí obklopená ze všech stran kopci a lesnatými vrchy ve výšce 632 m nad mořem.

Svratka a její okolí v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy je ideální místo pro zdravou a klidnou dovolenou a tím správným východiskem k výletům do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Návrhy tras během pobytu:
* Proseč, Toulovcovy maštale – skalní město, rokokový zámek Nové Hrady.
* Toulání po rozhlednách: Terezka, Borůvka, hrad Rychmburk, údolí Krounky – romantické údolí říčky, pohodlná cesta.
* Z Pusté Rybné do Pusté Rybné přes krásné louky a výhledy, skalní útvary Perničky a Zkamenělý zámek.
* U nás v Kameničkách – putování ze Svratky, Karlštejn, kolem pramene Chrudimky do Kameniček.
* Cesta velmi romantickým kamenitým údolím řeky Doubravky.
* Ze Sněžného do Sněžného přes Malinskou a Lisovskou skálu.
* Gotické památky Hornosvratecké vrchoviny.

Ubytování:
Hotel **** Mánes Svratka
Čsl. armády 303, 59202 Svratka
www.hotel-manes-svratka.cz

Cena zájezdu last minute:
5.940,- Kč (pokoje ve 3. patře),
POSLEDNÍ 4 MÍSTA – DVOULŮŽKOVÉ POKOJE.

Novinka:
V případě zájmu o zkrácený pobyt je to možné s vlastní dopravou, cena bude sdělena na základě konkrétního požadavku. Je možný i týdenní pobyt s vlastní dopravou.

Cena zahrnuje:
Dopravu z Uh. Hradiště (Brna), ubytování s polopenzí, průvodce, pojištění CK proti krachu, pojištění léčebných výloh a storna při zrušení zájezdu ze zdravotních důvodů, zajištění programu.

Zasedací pořádek je zapisován podle data přihlášení.

Více informací:
Stanislav Mikula