Osobní tréninky

Vedoucí: Mgr. Marek Hřibňák, 776 368 343, hribnak@seznam.cz

Rozvrh cvičení:
dle dohody

Délka tréninkové jednotky 55 minut.

Chceš zesílit, vytvarovat postavu, líp se cítit nebo zmírnit bolest zad? Chceš se líp hýbat? Nechceš ale z tréninku odcházet bolavý s vědomím, že si další 3 dny nebudeš moc normálně sednout. Říkáš si, proč vlastně cvičím, když necítíš a nevidíš žádné výsledky? Chceš udržitelný trénink? Líbilo by se ti trénovat s ohledem na tvoji zdatnost, momentální stav a pohybovou a zdravotní minulost?

Budeš se učit novým pohybovým dovednostem, které jsi možná nikdy nedělal/a. Potrápíš svaly a mozek různými pohybovými hádankami. Zlepšíš pohyblivost kloubů, zpevníš šlachy a vazy a budeš se tak chránit před případnými zraněními. Budeš pracovat především s vlastním tělem, velkou činku, jednoručními činkami, gymnastickými kruhy, posilovacím lanem, různými míči a švihadlem.

Přijď se hýbat, zlepšit, ne zničit. Budeš se u toho bavit.

Více najdeš na hribnak.cz.

Co s sebou?
Ručník, pití, čistou volnou obuv.