Tábory

Věkové rozmezí: 7-15 let
Místo konání: Kemp Vlčák – www.kempvlcak.cz

Bezpečnost
Bezpečnost je u nás na prvním místě. Při tréninku klademe důraz na správné provádění technik a všechny těžší prvky nacvičujeme do dopadových žíněnek. Na táboře bude proškolený zdravotník. Všichni naši trenéři jsou proškoleni v oblasti tréninku parkouru a mají dlouholeté zkušenosti. A co je hlavní, všichni naši trenéři jsou parkouristi s vlastními odlišnými zkušenostmi.

Co očekávat?
Nejen spoustu nových kamarádů, ale také program plný parkouru a freerunningu nabitý až k prasknutí. Na táboře bude k dispozici trampolína, slackline a mnoho dalšího, takže se nemusíte bát, že budeme celý den jenom skákat přes bedny a do žíněnek. A během celého tábora bude probíhat celotáborová hra.

Co když s pakourem začínáš nebo co když jsi už ostřílený tracer?
Nezáleží na tom, jestli už nějakou dobu skáčete nebo jestli se chcete třeba naučit svoje první beko, díky vysokému počtu trenérů a jejich individuálnímu přístupu si na našem táboře přijdou na své nejen začátečníci, ale také pokročilí.

Co je zahrnuto v ceně?
Jídlo 5x denně, pitný režim po celý den, ubytování, program, překážky, odměny, pojištění.

Co s sebou?
Vše, co je třeba na sportovní tábor: pohodlnou sportovní obuv, oblečení na trénink (budeme trénovat i v lese, takže si s sebou vezměte spíše věci, které můžete zašpinit), vlastní spacák, menší kapesné, plavky, hygienické potřeby – osuška, pasta, zubní kartáček, sprchový gel, šampón, baterku a v neposlední řadě dobrou náladu. Za případné ztráty organizátoři neručí.

Jak se přihlásit?
Stáhněte si přihlášku, vyplňte ji a zašlete na níže uvedenou adresu.

Kontakt:
František Zerzáň
franta.zerzan@seznam.cz

Denní program: Dokument ke stažení (PDF)
Přihláška: Přihláška ke stažení (DOCX)

T. J. Sokol Uherské Hradiště | www.sokol-uh.cz | 2019 | Přihlášení