Tábory

Místo: T. J. Sokol Uherské Hradiště

Hlavní vedoucí: Natálie Páčová

Kontakt: Natálie Páčová, e-mail: npacova@sokol.eu, tel.: 731 179 991

Zažij nezapomenutelný týden plný pohybu a zábavy! Vyzkoušíme si spoustu tanečních stylů, od streetdance po balet a contemporary. Kromě toho si užijete aerobik, břišní tance, gymnastiku, modernu a folklór. Ale to není vše! Vydáme se do přírody na výlet a společně si opečeme špekáčky a užijeme si táborovou atmosféru. Navštívíme také místní aquapark. Přijďte si s námi užít léto plné pohybu, zábavy a nových přátelství. Těšíme se na Vás.

Přihláška ZDE

Gymnastický příměstský tábor

Termín: 5. - 9. 8. 2024

Věk: 8-16 let

Místo: T. J. Sokol Uherské Hradiště

Hlavní vedoucí: Lucie Mega

Kontakt: Lucie Mega, e-mail: lmega@sokol.eu, tel.: 777 072 091

Máš rád/a gymnastiku? Chceš se naučit něco nového, nebo si jen zacvičit? V tom případě je tento tábor přímo pro tebe! Během týdne si vyzkoušíme různá nářadí pod vedením kvalifikovaných a zkušených trenérů a také si zahrajeme spoustu pohybových her. Kapacita tábora je omezena, tak neváhej a přihlašuj!

Přihláška ZDE

POBYTOVÝ TÁBOR

www.ledet.cz

LEDET byl původně neziskovou organizací, která vznikla v roce 2007 za účelem pořádání letních dětských táborů. Na konci roku 2013 toto občanské sdružení zaniklo kvůli novému občanskému zákoníku. Na začátku roku 2014 jsme se rozhodli spolupracovat s T. J. Sokol Uherské Hradiště.

LEDET vede stále stejná parta lidí již od začátku jeho vzniku. Aktivně se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Všichni členové našeho sdružení každoročně přispívají nemalým úsilím při organizaci táborů. Neustále se zdokonalujeme účastí na školeních se zaměřením na práci s dětmi.