Kauza s dotacemi!

Přidáno: 12. 5. 2017

V návaznosti na kauzu "Pelta a rozdělování dotací na ministerstvu školství" jsme se dostali do šílené situace. Za měsíc máme začít rekonstruovat střechu na sokolovně. Nechali jsme vypracovat projekt, vypracovali žádost se všemi podmínkami co byly zadané, splnili všechny požadavky a termíny, byli jsme vybrání k realizaci. Máme stavební povolení, máme za sebou výběrové řízení a uzavřenou smlouvu s dodavatelskou firmou tak, jak si to MŠMT přálo. Všechny podklady jsou odeslány na ministerstvo. Máme proinvestováno mnoho peněz a času. V půlce června se to má rozjet a nyní nevíme nic. Víme jen, že program zrušili, že bude nový, že bude nové hodnocení, ale to neznamená, že nás znova vyberou. A to jsou na tom někteří ještě hůře. Aby dodrželi podmínku, že to letos ty peníze proinvestují, tak již někteří mají i hrubou stavbu. Co teď s tím? Kdo se postaví za poctivý sport?