Pirátská výprava

8. - 22. 8. | RS Monte Lope Lopeník | počet dětí: 31

První tábor pod organizací Ledet o. s. jsme strávili v krásné přírodě Lopeníku, ve středisku Monte Lope. Čtrnáct dní táborování bylo prožíváno v pirátském duchu. Po dvou týdnech si děti odvezly domů plno zážitků. Hned první den prošly stezkou odvahy. Také si vyzkoušely vaření v přírodě a užily si plno zajímavých her. Na karnevale se táborníci proměnili v piráty, pirátky a loupežníky. Večerní programy si děti užily u táboráků, nebo na večerních programech s diskotékou. Také jsme si udělali výlet na rozhlednu Velký Lopeník. V průběhu tábora jsme přivítali také cvičitele se psem, kteří nám předvedli ukázku z výcviku tohoto německého ovčáka. Ke konci tábora nás ještě navštívili Pavel Bém s Liborem Lukášem, kteří dětem přivezli truhlu s pokladem. Táborem nás provázelo krásné slunné počasí, takže děti si dostatečně užily i bazénu.