O nás Tábory Vedoucí a členové Často kladené dotazy Kontakty T.J. SOKOL UH

Barbora "Barbo" Pivková

praktikant,
v LEDETU od roku 2018

o mně

Nuda se ode mě drží hodně daleko. Nikdy vás nepřekvapím svými bláznivými nápady a humorem. Kdyby jste mě náhodou někdy hledali, určitě nejpve zkontrolujte nějaký klavír, kytaru, nebo mikrofon. Zaručeně mě tam najdete, protože hudbě věnuji všechen volný čas. Jinak miluji veškerý sport, nejvíce se však věnuji běhu, gymnastice, jízdě na kole a lyžování.

Ročník

2006

 

Povolání

student


Spolupráce s Ledetem

Šest ročníků LEDETu jsem zažila jako dítě, jeden ročník jako výpomoc v kuchyni a od roku 2023 jsem praktikantem.

 

práce s dětmi 

V současné době si přivydělávám jako lektorka doučování.

Vzkaz pro děti

Před LEDETem jsem jezdila i na jiné tábory, kde jsem plakala, že chci domů. Ale na LEDETu to mám přesně opačně, pláču vždy, když už tábor končí a všichni musíme odjet. Nikdy jsem tam nezažila nudu, vždy tam bylo veselo a přjemná atmosféra, spusta zábavných her a úžasní lidé. Tak to tam chodí. A kdyby nechodilo, tak bych se nestala praktikantkou :)

 

Vzkaz pro rodiče

Tábor LEDET byl pro mě vždy nejlepší zážitek z prázdnin. Spoustu informací a dovedností, co jsem se tam dozvěděla a naučila, používám v i praktickém životě a ve spoustu věcech jsou oproti mým vrstevníkům napřed, protože nemají tak bohaté zkušenosti jako já právě z LEDETU. Tábor mě seznámil se spoustou úžasných lidí a zážitky z tábora mám opravdu nezapomenutelné.


Pikoška

Tábor mě odnaučil čistit si zuby 40 minut a jíst müsli tyčinky po večerce.