Jaroslav "JARIN" Ševčík

hlavní vedoucí,
v LEDETU od roku 2007

Malý Jaroslav se narodil v malebné Slovácké metropoli Uherské Hradiště. Již od dětství byl velmi živé dítě a chvíli neposeděl.Rodiče ho posílali na kroužky, do hudebky, do Sokola a taky na tábory. V patnácti letech se rozhodl, že zkusí na táboře roli praktianta. On vlastně nerozhodl, ale jeho vedoucí. Také v Sokole začal pomáhat vést děti. To mu zůstalo vše dodnes. Protože byl ale dítě neposedné, tak si udělal kurz zdravotníka zotavovacích akcí a jezdí se základní školou na lyžařské a vodácké kurzy. Také v mládí hrával florbal a dělal florbalového rozhodčího. Stal se také masérem, udělal si spoustu kurzů jako třeba, cvičitel III. třídy, cvičitel II. třídy všestrannosti, cvičitel III. tř. pobytu v přírodě, kurz hlavního vedoucího tábora a další a další. A nově se povedlo udělat Instruktora gymnastiky :) Baví ho focení, lezení a obecně pobyt v přírodě.

1986

Starosta a správce T. J. Sokol Uherské Hradiště

Jsem jeden ze zakladatelů tábora Ledet. Tábor jsem zakládal v mých 21 letech a od té doby se pravidelně účastním a to povětšinou v roli hlavního a oddílového vedoucího.

Již od dětství působím v Sokole Uherské Hradiště a od mých 15 let pracuji s dětmi. Snad v první třídě jsem zažil svůj první tábor a od té doby jezdím pravidelně, takže jsem na táboře strávil minimálně 420 dní, což je přes jeden rok života - spousta zkušeností a zábavy

Není důležité, zda je zážitek pozitivní nebo negativní. Hlavně že je silný!

To, co děláme, děláme opravdu dobře. Za více než 16 let máme vybudován úžasný tým vedoucích a mnoho zkušeností.

Tábor si moc beru. Je to moje rodina a nemám rád, když to tak někdo nemá taky :)