Jiří "Jirka" Zatloukal

vedoucí,
v LEDETU od roku 2011

Pocházím a v současnosti bydlím a pracuji v Prostějově. Zde jsem vystudoval střední školu a později v Brně školu vysokou. Pracuji ve větší Prostějovské firmě na pozici výzkumného, vývojového pracovníka. Mezi mé záliby patří dnes již hlavně rodina a ve zbytku času horolezectví na umělé stěně nebo venku na skále, jízda na kole, turistika, pobyt v přírodě a samozřejmě Sokol a LEDET.

1987

vývojový pracovník

Jako vedoucí jezdím na tábory s LEDETem od roku 2011.

Mezi mé velké záliby patří horolezectví. Tomuto sportu se věnuji nejen sám za sebe, ale i jako instruktor na prostějovské umělé horolezecké stěně, kterou děti také hojně navštěvují.

Bříza je boží! Cukr je jed! Nechápeš? Pojeď s námi a poznáš tyto i jiné naše LEDETové vtípky, na které budeš dlouho vzpomínat.

Na tábory jsem jezdil už jako dítě, od svých sedmi let. I když jsem jezdil na stejný tábor vícekrát, nikdy jsem nepoznal tak sehraný kolektiv jako ja tým LEDETu. Tým dlouholetou spoluprací prověřených lidí, u kterých vím, že se na ně můžu spolehnout.

Rád s sebou všude a při každé příležitosti nosím stojan na vánoční stromeček.