Jolana "Jolča" Zapletalová

praktikant

Od malička žiju ve Starém Městě. Ve svých 9 letech jsem začala navštěvovat všestrannost v Uherskohradišťském Sokole, kde jsem se později více věnovala gymnastice. V Sokole jsem zůstala až do současné doby a dělám zde cvičitelku ve dvou oddílech. Když něco chci, tak si za tím pevně jdu.

Čtyřikrát jsem na tábor jela jako dítě, od roku 2023 jsem praktikantka.

Od svých 15 let dělám cvičitelku všestrannosti a sportovní gymnastiky.

Nezáleží na tom, kolik ti je nebo jestli už jsi náš tábor navštívil, na našem táboře se určitě nudit nebudeš. Najdeš si tu nové kamarády a zažiješ věci, na které můžeš vzpomínat celý život. A až příště pojedeš s rodiči nebo kamarády někam do přírody, můžeš se pochlubit svými znalostmi z tábora.

Tábor jsem si jako dítě vždy užila a spolu s ostatními vedoucími budu dělat vše proto, aby si vaše dítě užilo i naše další tábory. Děti si zde zahrají mnoho zábavných her, při kterých se naučí nejen lepší komunikaci s ostatními, ale také spoustu základních táborových dovedností a v neposlední řadě získají nové kamarády.

Ráda si u táboráku zahraji na kytaru, ale mám problém zpívat před lidma, takže většinou jen začnu hrát a čekám, až začnou zpívat ostatní :)