Kateřina "Kačka" Vaškůjová

zdravotník

Jmenuji se Kateřina, ale většina z mých blízkých mě nazývá Káča nebo Kačenka. Narodila jsem se roku 1998 a pocházím z Uherského Hradiště. Mezi mé záliby patří malovaní tuží a uhlem, čtení knížek, meditace, procházky v přírodě a občas si jdu i zaběhat krátkou trať. Nejbližší chvíle jsou pro mě dny strávené v okolí mé rodiny a blízkých přátel.

praktická zdravotní sestra

Ledet tábor jsem poprvé navštívila ve svých třinácti letech jako dítě, na který jsem šla z důvodu mojí sestry, která tam dělala a doteď dělá vedoucí. Od té doby jsem tam jezdila pravidelně, neboť jsem si to tam zamilovala. V šestnácti letech mi bylo nabídnuto být tam jako praktikant a později jako vedoucí, což jsem s radostí a bez váhaní hned přijala. Později jsem dostala možnost být i zdravotnice, což jsem brala jako novou zkušenost a s úsměvem se pustila do toho. Ledet beru jako součást svého života a odpočinek od každodenní rutiny.

Když nad tím tak přemýšlím, práce s dětmi mě vždy bavila! Jako dítě na táboře, mě bavilo stmelovat tým a vybudovat týmového ducha.

Určitě neváhej se k nám podívat. Zahraješ si super hry, najdeš další kamarády se kterýma budeš mít tolik vzpomínek, že na to budeš myslet ještě dlouhou dobu. Nasbíráš mnoho zkušeností, zatančíš si na večerní diskotéce, nebo můžeš být součástí pravého slavnostního ohně. Nakonec ti bude i líto, že tábor je už u konce a budeš k nám těšit i na další rok.:)

Nebojte se přihlásit vaše děti na náš tábor. Jsme velmi příjemná parta vedoucích, která tohle nebere jako praci, ale jako zálibu dělat dětem radost. Vaše dítě si tam najde spoustu nových kamarádů, bude mít zážitky a krásné vzpomínky a ještě ho tam naučíme důležité a zajímavé věci jako je-luštit šifry, vyznat se v mapě, ukážeme mu morseovu abecedu, nebo co dělat u první pomoci.

Miluji dinosaury, tipuji, že to vzniklo z doby, kdy náš dětský pokoj byl vymalován dinosaury jak z encyklopedie. Ač se mi to nechce přiznávat, mám ten nejhorší orientační smysl, zabloudím absolutně kdekoliv, kde je mnoho dveří. </div></div>

<script>

$('table:has(th)').addClass('okraje');