Lucie Alexandra Mega

vedoucí,
v LEDETU od roku 2016

Narodila jsem se v Uherském Hradišti a od mala jsem byla velmi aktivní dítě. Proto jsem chodila do všemožných kroužků, ale u většiny z nich jsem nevydržela. Dlouhodobě mi zůstaly dvě aktivity, a to aerobik a Sokol. Do aerobiku jsem chodila od svých sedmi let a do Sokola už od jednoho roku, kdy jsem navštěvovala cvičení rodičů s dětmi a později jsem se díky Sokolu dostala i ke gymnastice. Bohužel jsem nestíhala obě aktivity, a tak jsem si musela vybrat jen jednu z nich. Protože mě vždycky bavila gymnastika víc a také, protože mi bylo už 16 let, tak jsem mohla v Sokole pomáhat v různých cvičení, tak byl pro mě Sokol jasnou volbou. Stala jsem se cvičitelkou, začala na tábor jezdit jako vedoucí a také jsem si zkusila roli hlavní vedoucí na příměstském táboře. Nyní jsem studentkou a vybrala jsem si studium matematiky na Masarykově univerzitě v Brně. Dále ve volném čase si ráda čtu, mám ráda přírodu, geocaching nebo chodím lozit na stěnu či po skalách.

Na tábor jsem začala jezdit jako dítě od roku 2016. O dva roky později jsem měla možnost stát se praktikantkou, kterou jsem velmi ráda využila a od té doby jezdím s Ledetem každý rok.

S dětmi pracuji od svých 15 let, kdy jsem se stala pomahatelkou v Sokole ve cvičeních zaměřených na všestrannost a gymnastiku. Od svých 16 let jezdím jako praktikanta na tábor Ledet a později i jako vedoucí na příměstské tábory.

Chceš jet s námi na tábor? Tak neváhej a hned se přihlas! Věřím, že toho nebudeš litovat. Bojíš se, že dva týdny jsou dlouhá doba? Tak není čeho, díky nim si totiž najdeš mnohem více kamarádů, a i tak utečou jako voda. A jako bonus si odvezeš tolik vzpomínek, že se budeš jen divit.

Ledet není jen obyčejný tábor. Je to místo, kam se jak děti, tak i vedoucí každoročně vrací a také z tábora nechtějí odjet. Díky tomuto vznikne mnohem pevnější pouto mezi všemi a stane se z nás taková táborová rodinka. Ve dvou týdnech si děti zahrají spoustu zábavných her, ale také se naučí základní táborové dovednosti jako například vázání uzlů, rozdělání ohně, jak si postavit přístřešek v lese atd.

Občas se tvářím, že jsem naštvaná, ale přitom nejsem.