O nás Tábory Vedoucí a členové Často kladené dotazy Kontakty T.J. SOKOL UH

Lucie "Lucan" Zatloukalová

vedoucí,
v LEDETU od roku 2007

o mně

Narodila jsem se v Uherském Hradišti, kde jsem strávila celé své dětství. Už jako malá holka jsem věděla, že mám ráda tanec. Od 4 let jsem tančila ve folklórním kroužku Hradišťánek a vydrželo mi to až do 17ti let. Na střední škole jsem 2 roky dělala lektorku klasických společenských tanců. 
 

Ročník

1986

 

Povolání

Rostlinolékařský specialista na mateřské dovolené


Spolupráce s Ledetem

Patřím mezi zakladatele Ledetu. Každý rok jsem jezdila jako vedoucí. Od té doby, co mám vlastní děti jsem vynechala jen 2 ročníky. Pokud je to možné, tak se táborů účastním i s našimi dětmi. Až trošku vyrostou, tak se zase plně zapojím jako vedoucí

 

práce s dětmi 

Každé léto jezdím na tábory už od svých 7 let. Dříve jsem jezdila každý rok na jiný tábor. To se změnilo ve chvíli, kdy jsem na jednom táboře potkala skvělou partu kamarádů. Každý rok jsme spolu trávili 14 dní na táboře a bavili se i mimo něj. Z dětí jsme vyrostli a stali jsme se praktikanty a postupně vedoucími. 

Vzkaz pro děti

K nám na tábor se jezdí jen pro ty nejlepší zážitky!!!

 

Vzkaz pro rodiče

Na trhu je spousta táborů a je těžké z něj vybrat ten nejlepší. My se snažíme dělat tábory tradiční a i přesto zábavné pro děti všech věkových kategorií. Máme smíšené oddíly a díky tomu se všechny děti na táboře dobře znají. Děti si navzájem pomáhají a nestraní se. Většina dětí s námi jezdí na tábor každý rok.


Pikoška

Neumím o sobě napsat žádnou pikošku, tak to tady píše Jarin za mě.