O nás Tábory Vedoucí a členové Často kladené dotazy Kontakty T.J. SOKOL UH

Lucie Šimková

praktikant,
v LEDETU od roku 2008

o mně

Narodila jsem se v Uherském Hradišti a celý svůj život žiju v malém městě jménem Bojkovice. Jako malá jsem ráda běhala po venku a doma mě viděli vždy až při stmívání. Samozřejmě jsem chodila i do kroužků jako tanec, výtvarka a kytara do které jsem chodila nejdéle. Ale co miluju nejvíce je trávit čas s mými úžasnými přáteli a rodinou.

Ročník

2005

 

Povolání

student


Spolupráce s Ledetem

Na tábor jsem díky svým rodičům začala jezdit od tří let. Prvně jsem jen pobíhala po středisku a chytala ještěrky s kamarádkou, která je již také praktikantkou. Až jsem dosáhla sedmi let, přidala jsem se k ostatním dětem, hrála hry a užívala si krásné chvíle. Roky plynuly a já žádný tábor nevynechala. Stal se totiž velkou součástí mého života. Tento rok pojedu na Ledet potřetí jako praktikant a už se nemůžu dočkat.❤️

 

práce s dětmi 

tábor Ledet - od roku 2022 jsem praktikant

Vzkaz pro děti

Určitě si říkáš "14 dní? To je přece strašně moc!" ale opravdu není. Všechny dny ti utečou jako voda. Z vlastních zkušeností můžu říct, že s námi budeš chtít zůstat ještě déle. Všichni vedoucí jsou milí a budeš se cítit jako kdyby jsi je znal už pár let. Zahraješ si spousty skvělých her a najdeš si kamarády třeba i na celý život jako já. 

 

Vzkaz pro rodiče

Ledet není jen tábor. Je i skvělá příležitost aspoň na chvíli uniknout před realitou. Vaše děti zažijí krásné chvíle při hraní her, diskotékách, karnevalu, nočních hrách a samozřejmě při ohních. Najdou si spoustu nových přátel a domů se vám vrátí s úsměvem, nadšením a s plnou hlavou zážitků. 


Pikoška

Mám strach z mravenců. FUJ