O nás Tábory Vedoucí a členové Často kladené dotazy Kontakty T.J. SOKOL UH

Martina "Mádža" Púčiková

vedoucí,
v LEDETU od roku 2012

o mně

Narodila jsem se v Uherském Hradišti, ale většinu života jsem prožila a prožívám na Velehradě, kde i pracuji. Mým koníčkem je práce s dětmi.

Ročník

1993

 

Povolání

Vychovatelka ve školní družině


Spolupráce s Ledetem

S Ledetem jsem poprvé na tábor vyrazila jako vedoucí v roce 2012. Od té doby jsem jezdila každoročně, až na malou výjimku v roce 2021, kdy jsem se místo mých milovaných dětí na táboře, starala o jedno vlastní doma. ☺ 

 

práce s dětmi 

S dětmi pracuji již od mých 17ti let. Několik let jsem působila jako vedoucí na příměstských táborech pod DDM Šikula, kde jsem také vedla zájmový kroužek gymnastiky v UH. Hradišti a Velehradě. Po studiu na vysoké škole v Olomouci jsem začala pracovat na základní škole jako asistent pedagoga a po 3 letech jsem přešla do pozice vychovatelky ve školní družině. 

Vzkaz pro děti

Chceš poznat spoustu nových a skvělých přátel? Chceš strávit svůj volný čas v létě s těmi nejskvělejšími a nejhodnějšími vedoucími? Chceš se naučit spoustu nových dovedností a zahrát si spoustu supr her? Tak se přidej k nám!! ☺ Nebudeš litovat a určitě se ti nebude chtít ani odjet domů. 

 

Vzkaz pro rodiče

Náš tábor je jedinečný svým rodinným přístupem. Děti k nám přichází nové, ale hlavně se vrací ty „staré“. Z každého nového táborníka máme velkou radost, takže neváhejte přihlásit i Vaše dítko! ☺ Zaručujeme, že se mu nebude chtít domů :D


Pikoška

Mám problém s poznáváním hodin a vadu řeči…….. :D (Samozřejmě vše je sranda a všechny tyto „diagnózy“ vznikly kde? NO PŘECE NA NAŠEM SKVĚLÉM TÁBOŘE! ☺ )