Michaela "Miška" Topolčanyová

vedoucí,
v LEDETU od roku 2008

Pochádzam z menšieho mesta neďaleko Trenčína kde som sa aj narodila. Celý život som sa venovala plávaniu vďaka ktorému som si vybudovala disciplínu a vášeň pre šport a zdravie. Medzi moje ostatné zaujmy sú precházky v prírode, posilovanie a počúvanie podcastov rôzneho typu :)

Študent

Na tábor som prvýkrát prišla spolu s mojou rodinou ako 8ročná a od tej doby som nevynechala ani jeden ročník. V roku 2017 som získala titul táborníka roku čo bola pre mňa veľká česť a na ten ročník ako na všetky ostatné rada spomínam. Ako praktikant a vedoucí chodím už 5 rokov.

S detmi mám mnoho skúseností vďaka LEDETU a okrem toho som trénerka plávania detí od 6-10 rokov. Taktiež vďaka môjmu oboru fyzioterapie sa stretnem s mnoha deťmi s ktorými mám možnosť pracovať a vzdelávať sa.

Snami na tábore si užiješ kopec zábavy, zamiluješ si pobyt v prírode, naučíš sa mnoho nových taborových dovedností ako je zapalovanie ohňa, morseovka a viazanie rôznych uzlov. Spoznáš nových kamarátov na ktorých sa budeš tešiť každý rok! Pridaj sa knám, určite nebudeš lutovať.

Verím, že si Vaše deti náš tábor zamilujú ako ja a nespočet ďaľších. Mne osobne robí najväčšiu radosť keď sa s nadšením knám deti vracajú a privezú si spolu snimi ďaľších kamarátov.

Bojím sa chodiť v tme po vonku a vlastne celkovo všade.