O nás Tábory Vedoucí a členové Často kladené dotazy Kontakty T.J. SOKOL UH

Natálie "Peťa, Náťa" Páčová

praktikant

o mně

Slovo kterým bych se mohla popsat aby mě vystihovalo je asi sluníčko ☀️ jsem pro každou zábavu. Ráda předávám pozitivní energii a vykouzlit úsměv na něčí tváři je pro mě jasný cíl. Smích a radost jsou pro mě mocné vlastnosti a každý den by měl mít naději na to stát se něčím speciální. Jsem přátelská a společensky založená osoba a s kýmkoliv navážu ráda řeč.

Ročník

2005

 

Povolání

student


Spolupráce s Ledetem

Na LEDET jsem mohla jet jako dítě bohužel jenom jeden rok. Nicméně jsem si tábor zamilovala a teď je to velká část mého života. Tábor mi toho hodně dal do osobního života, ať už přátelství, které nadále přetrvávají, nebo mě i hodně posunul jako člověka k tomu nejlepšímu. Pokaždé se těším, až táborové přátele zase uvidím a mám veliké štěstí, že letos už podruhé můžu jet jako praktikant.

 

práce s dětmi 

Věnuji se pár let trenování jak v mažoretkách a twirlingu, tak od letošní sezóny i gymnastice a sportovní všestrannosti. Mimo jiné vrámci školní praxe navštěvuju družinky a mateřinky, v kontaktu s dětmi jsem tedy v podstatě neustále.

Vzkaz pro děti

Už se na Vás moc těším, zažijeme spolu krásne dva týdny plné zábavy a zážitků. Jsem pro každý drb a vtip, můžete se na mě kdykoliv obrátit, ať už s něčím vtipným, tak i s něčím co vám zrovna vrtá hlavou, budu se na Vás těšit !


Pikoška

Neptejte se mě na co mám tu skleničku ;D (kikirikii)