Nikol "Krupinka" Krupková

praktikant

Narodila jsem se ve Zlíně, a celý svůj život žiju ve Včnově, kde jsem taky docházela na základní školu. Dlouho jsem chodila do aerobicu v Uherském Brodě, ale kvůli dojíždění jsem musela s aerobicem přestat. Teď každou neděli dojíždím do Brna kde studuju střední zdravotnickou školu.

Na tábory jezdím už od svých 6 let, konkrétně na LEDET jsem začala jezdit, když mi bylo 11 let. Už od prvního tábora s ledetem jsem věděla, že nikam jinam už jezdit nechci. Zamilovala jsem si tam všechno, vedoucí, hry, rodinou atmosféru a mnohem víc. Celou dobu jsem si hrozně přála na tábor jet jako praktikantka a jsem neskutečně vděčná, že jsem tuto možnost dostala.

Mám mladšího bráchu a stoustu dětí v rodině, takže jsem na každé oslavě vždy hlídala děti, a tím se u mě už od mala pěstovala láska k dětem.

Pokud nevíš jestli s námi jet nebo ne, tak se neboj a pojeď, protože toho nebudeš určitě litovat, taboraky, diskotéky, hry, a taky vedoucí si určitě rychle zamiluješ. Za 14 dní na taboře nasbíráš tolik zážitků že nebudeš vědět co rodičům povyprávět dřív.

Náš tabor si děti určitě zamilují, stejně jako my všichni. Naučí se spoustu nových a zajímavých věcí spojených například s přírodou a vytvoří si krásně zážitky na které budou rádi vzpomínat a také vzniknou přátelství na celý život a to je na tom to nejhezčí, protože tábor dokáže děti stmelit úplně jinak než třeba škola. Na táboře jsme všichni jedna rodina a proto má tábor tak rodinou atmosféru a to na našem táboře miluju.

Jednou jsem na survivalu smíchala cukr se solí.