Nikola "Nika" Kovačovicová

vedoucí,
v LEDETU od roku 2016

Narodila som sa na Myjave no celý život žijem v malej dedinke neďaleko českých hraníc. Vo svojom voľnom čase sa rada venujem, môjmu psíkovi, fotografovaniu či športom. Od 5 rokov sa venujem tenisu, v súčastnosti už trénujem malé deti základom tohoto športu.

študentka

Ledet som začala navštevovať ešte ako dieťa v roku 2016 vďaka mojej kamarátke Miške. Od roku 2018 sme dostali možnosť stať sa súčasťou Ledetovej partie ako praktikanti, od tej doby jazdíme s Ledetom každý rok.

S deťmi pracujem už niekoľko rokov počas letných mesiacov. Každoročne sa zúčastňujem letných denných táborov pre deti a mládež, kde vediem deti k pohybovím aktivitám ako je tenis či rôzne kondičné cvičenia.

Možno ešte stale váhaš and tým či by si mal navštíviť letný tabor!! Neváhaj a pridaj sa k nám. Ja sama som váhala, no napokon som sa rozhodla ísť a neľutujem. Terza by som dala čokoľvek za tie skvelé času strávené ako dieťa. Pokaždé som si totiž odnášala tie najkrajšie zážitky z ktorých čerpám dodnes.

Myslím si že žiadny tábor nevie ponúknuť toľko lásky ako Ledet. Sme tu všetci jedna veľká rodina a každoročne sa na seba aj deti nesmierne tešíme. Dnes už vela detí nevie, čo je to pravý letný tabor. V našom tábore priučíme vaše deti novým zručnostiam, pokore k prírode a mnoho ďalšieho pod vedením skvelých vedúcich. Dajte nám 100% dôveru a my prebudíme aj vo vašom dieťati táborového ducha.

Som veľký pedant na poriadok, vždy sa snažím mať všetko upratané a pod kontrolou, bohužial na tábore to nie vždy funguje.