Ondřej "Ondra" Hampl

vedoucí,
v LEDETU od roku 2016

Pocházím ze severozápadní části Moravy, z měnšího města v Okolí Šumperka. V mladším věku jsem se hodně věnoval sportu, konkrétně fotbalu. Později jsem se přestěhoval do Olomouce za studiem a zaměstnáním a nyní bydlím v Ostrožské Nové Vsi, kam jsem se přestěhoval za svojí ženou. Ve volném čase rád sleduju filmy, zajímám se o politiku a pracuji na zahradě.

OSVČ

Do Ledetu jsem se dostal v roce 2016. Do této doby jsem jako vedoucí na pobytových táborech neměl. Nicméně mě to ihned začalo bavit a z tábora se mi nikdy nechce odjíždět!

Amatérský trenér ve fotbale, kroužky a praxe ve škole

Jestli chceš získat přátele na celý život, přihlaš se na náš tábor!

Pobytové tábory jsou pro děti skvělá zkušenost. Ze zkušenosti víme, že dostat poprvé dítě na náš tábor bývá obtížné, ale ještě složitější je z něj dostat domů - parta je vždy úžasná a všichni se těšíme na další rok. Takže pokud zvažujete pobytový tábor pro své dítě, neváhejte, tyto zážitky jsou nezapomenutelné.

Mám největší lýtka z celého tábora :)