O nás Tábory Vedoucí a členové Často kladené dotazy Kontakty T.J. SOKOL UH

Pavlína "Pája" Maňásková

vedoucí,
v LEDETU od roku 2010

o mně

Narodila jsem se v Uherském Hradišti, kde i stále bydlím. Již od malička mě rodiče vedli ke sportu, kde mi nejvíce k srdci přirostla gymnastika, ale také si ráda zaběhám či zahraji volejbal. Jak šel čas, tak jsem si udělala instruktora gymnastiky a nyní trénuji gymnastiku ostatní děti v Sokole.

Ročník

1991

 

Povolání

manager


Spolupráce s Ledetem

Na tábor Ledet jsem poprvé jela v roce 2010 jako vedoucí. Ostatní vedoucí mi natolik přirostli k srdci, že jsem od té doby nevynechala jediný ročník a každý rok se těším až se s touto rodinou opět setkám.
 

 

práce s dětmi 

S dětmi pracuji celoročně v Sokole v Uherské Hradišti jako trenérka gymnastiky. Během letních měsíců pak dělám vedoucí i na příměstském táboře.

Vzkaz pro děti

Pokud hledáš partu vedoucích, kteří jsou správně ztřeštění a nebojí si udělat srandu sami ze sebe, tak neváhej a přidej se k nám. Pak už budeš jen litovat, že jsi s námi nejezdil/a už dříve.

 

Vzkaz pro rodiče

Pokud váháte jestli poslat dítě na náš tábor, tak rozhodně nemusíte. Jsme parta vedoucích, která jezdí na tábory, protože nás práce s dětmi prostě baví. Tábor nemáme jako přivýdělek či práci, je to náš koníček a od toho se pak odvíjí i náš vztah k dětem. Kromě toho, že si zde najdou spoustu nových kamarádů, tak se přiučí i táborovým dovednostem a to rozhodně není k zahození :)


Pikoška

Neumím říkat vtipy... prostě mi přijdou vždycky tak vtipné, že se uprostřed vyprávění začnu smát a ostatní se smějí mně. No a občas prý spím s otevřenýma očima, ale moc tomu nevěřím...zatím jsem to u sebe ještě neviděla.