Sabina "Sába" Gabrhelová

praktikant

Narodila jsem se v malé vesnici Vápenice poblíž slovenských hranic, kde jsem bydlela celé své dětství, a nedávno jsme se s rodinou přestěhovali do Uherského Brodu. Ve Vápenicích jsem chodila na základní školu a z ní jsem postoupila na Gymnázium J.A. Komenského v Uherském Brodě.

Na tábory LEDET jsem jezdila dlouho jako dítě každoročně a vždy jsem se na ně, i na kamarády a vedoucí, těšila. V roce 2022 jsme už byli bohužel na to, abychom se tábora mohli zúčastnit jako děti, moc staří a vedoucí se rozhodli mě i mé kamarády přibrat k sobě. Od té doby jsem praktikantkou a tato pozice mě velmi naplňuje a moc mě baví.

Tábor LEDET 2023 jako praktikant

Na tento tábor bych doporučila všem dětem jet. Já jsem si jej jako dítě vždy moc užívala, hodně jsem se tam tomu přiučila a hlavně jsem tam narazila na moje nejdražší kamarády, kteří jsou taky praktikanti, a které bych za nic nevyměnila. Kolektiv dětí je každý rok velmi živý a radostný a bylo mi vždy mezi jak dětma, tak vedoucíma, dobře. Tábor má krásnou letní a kamarádskou atmosféru a každý den se toho vždy moc děje. Mohli byste se těšit na hry, ohně, diskotéky, sledování filmů, noční hry, stezky odvahy atd. Z tábora si určitě odnesete spoustu zážitků a hezkých vzpomínek.

Jako někdo, kdo si tento tábor sám zkusil jako dítě, můžu říct, že je pro děti fakt dobrý a zábavný. Vedoucí jsou hodní a starostliví a žádné dítě se jim nemusí nic bát říct. Na táboře se děti také hodně užitečným věcem přiučí a užíjí si krásné dva týdny s novými kamarády.

Vojta mě furt štve.