O nás Tábory Vedoucí a členové Často kladené dotazy Kontakty T.J. SOKOL UH

Vendula "Vendy" Hasíková

praktikant,
v LEDETU od roku 2008

o mně

Narodila jsem se v Praze, ale své dětství jsem strávila především ve Vlčnově a ve Zlíně, kde i teď žiju. Vždycky jsem byla velmi aktivní dítě, které všude lozí a chvíli neposedí, takže jsem navštěvovala spoustu kroužků. Vyzkoušela jsem si např. balet, tancovaní, 9 let jsem plavala, gymnastický aerobik, hru na příčnou flétnu...Sport je tedy zejména to, co mě naplňuje. V aktuální době se stále věnuji aerobiku a hře na příčnou flétnu. Samozřejmě se snažím najít i volný čas, který ráda trávím v přírodě se svou rodinou a přáteli. 

Ročník

2006

 

Povolání

student


Spolupráce s Ledetem

Já jsem na táboře vyrůstala, jelikož můj táta zde dělal a stále dělá vedoucího. Poprvé jsem tedy na tábor vyrazila ve 2 letech, kdy jsme s Lucií Šimkovou tvořili pořádnou dvojku :) Tenle tábor pro mě vždy představoval takovou druhou rodinu, ke které se stále ráda vracím. 

 

práce s dětmi 

Mám dvě mladší sestry, které občas hlídám 

Vzkaz pro děti

Chceš mít zážitek na celý život a potkat skvele lidi, tak vyraž na tábor LEDET.

 

Vzkaz pro rodiče

Máte doma dítě, které je plné energie a nevíte, co s ním. Na tomhle táboře si určitě najde své. Čeká na něj spoustu zábavných aktivit jako diskotéky, táboráky, plno her a pro starší také survival, na kterém si mohou vyzkoušet přežití v přírodě. 
 


Pikoška

Ve třech letech jsem na táboře spadla do kotlíku.