Vojtěch "Vojta" Číž

praktikant,
v LEDETU od roku 2018

Narodil jsem se v městě Zlín, kde jsem strávil část svého života. Nyní žiji ve vesnici poblíž Uherského Brodu se jménem Vlčnov. Jsem komunikativní typ a jsem rád v okolí příjemných lidí (rodina, přátelé, LEDET). Miluji přátelskou atmosféru a snažím se o to, aby v mém okolí byla vždy dobrá atmosféra.

Na tábory LEDET jsem začal jezdit už jako dítě od roku 2018. Od té doby jsem na tábor jezdil každým rokem a mé srdíčko si pokaždé získal o trochu víc. Vše vyústilo roku 2022, kdy mi bylo nabídnuto jet jako praktikant a já jsem tuto nabídku přijal.

Mám mladšího bratra a čtyři mladší nevlastní sourozence, se kterými více, méně trávím každý den. Tento vztah s mou rodinou ve mně vyvolal lásku a pochopení pro děti.

Pokud nevíš co dělat v létě, určitě přijeď za námi. Najdeš si nové přátele a společně v týmu s dalšími dětmi budeš porážet ostatní týmy ve velmi napínavých hrách. Neboj, nudit se určitě nebudeš, kromě her totiž opékáme u ohně, děláme diskotéky nebo si jdeme zaplavat.

Tábor je výborná aktivita pro dítě v době prázdnin. Najde si tam spousty nových kamarádů, bude mít nespočet zážitků a ještě se k tomu může ledacos přiučit. Proto se nebojte vaše dítě poslat k nám. Rádi uvidíme jak staré, tak i nové tváře a jsou u nás v dobrých rukou.

Sába mě zbožňuje.