Tábory

Věk: 10-16 let

Hlavní vedoucí: Pavlína Maňásková

Kontakt: Pavlína Maňásková, tel.: 739 259 942, e-mail: pmanaskova@sokol.eu

Chceš se naučit nové gymnastické cviky nebo se zlepšit v tom co už umíš? V tom případě je tento tábor právě pro tebe! Každý den se budeme věnovat gymnastice na různých nářadích pod dohledem zkušených a kvalifikovaných trenérů a samozřejmě hrát spoustu zábavných a pohybových her na rozvoj kondice a síly. Přihlas se co nejdříve, kapacita je omezena!

Kouzelná gymnastika

Věk: 6-10 let

Termín: 10. - 14. 7. 2023

Cena: 2600 Kč

Místo: T. J. Sokol Uherské Hradiště

Hlavní vedoucí: Karolína Bartošová

Kontakt: Karolína Bartošová, tel.: 731 905 390, e-mail: kbartosova@sokol.eu

Baví tě cvičit a sportovat, chtěl bys vyzkoušet něco z gymnastiky, ale nevíš kdy a kde? Přidej se k nám na tábor! Tento rok v duchu kouzel. Čeká nás dopoledne plné cvičení v plně vybavené tělocvičně. Naučíš se základy gymnastiky a vyzkoušíš si různé nářadí pod dozorem kvalifikovaných trenérů s praxí. Po obědě se můžeš těšit na spoustu venkovních zábavných her a aktivit, při kterých pomocí čar a kouzel vyřešíme zapletenou záhadu.

ADVENTURE CAMP

Věk: 9-16 let

Termín: 17. - 21. 7. 2023

Cena: 2300 Kč

Místo: T. J. Sokol Uherské Hradiště

Hlavní vedoucí: Barbora Jagošová

Kontakt: Barbora Jagošová, tel.: 603 426 374, e-mail: bjagosova@sokol.eu

Letošní tábor jsme pojali v duchu největších zážitků. Žádný tábor pro malé děti, ale nadupaný program a týden té největší zábavy. Můžete se těšit na laser game, výlet a nebo den strávený u vody se super hrama. Něco nového se dozvíte i naučíte, a to hlavní, získáte nové kamarády a zážitky se super vedoucími.

Rope skipping

Termín: 24. - 28. 7. 2023

Cena: 2300 Kč

Věk: 10-16 let

Hlavní vedoucí: Lucie Mega

Kontakt: Lucie Mega, e-mail: lmega@sokol.eu, tel.: 777 072 091

Během týdne si společně vyzkoušíme základy rope skippingu. Zaměříme se na freestyle, jak v jednotlivcích, tak ve skupině. V případě zájmu zapojíme i prvky akrobacie, gymnastiky či parkouru. Když toho budou mít nohy dost, tak si zkusíme i nějaké to žonglování. I to nám může překvapivě pomoct se švihadlem. Nebo si zahrajeme nějakou tu hru. Vše proběhne pod dohledem skvěle party zkušených trenérů, tak neváhej a přidej se k nám!

Zde je ukázka, jak rope skipping může vypadat a věříme, že se některé triky zvládneme naučit: https://www.youtube.com/watch?v=PUWg7fXnCf0

Sportovní mix

Termín: 14. - 18. 8. 2023

Cena: 2300 Kč

Věk: 7-12 let

Hlavní vedoucí: Lucie Mega

Kontakt: Lucie Mega, e-mail: lmega@sokol.eu, tel.: 777 072 091

Baví tě sport? Pak tábor Sportovní mix je pro tebe přímo dělaný. Během týdne si vyzkoušíme celou řadu sportů, od gymnastiky, přes míčovky až k atletice. Pokud nám vyjde počasí, tak si zajdeme na atletický stadion a do aquaparku si potrénovat i plavání. Program doplníme spoustou zábavných her. Vše proběhne pod dohledem skvělé party zkušených trenérů.

POBYTOVÝ TÁBOR

www.ledet.cz

LEDET byl původně neziskovou organizací, která vznikla v roce 2007 za účelem pořádání letních dětských táborů. Na konci roku 2013 toto občanské sdružení zaniklo kvůli novému občanskému zákoníku. Na začátku roku 2014 jsme se rozhodli spolupracovat s T. J. Sokol Uherské Hradiště.

LEDET vede stále stejná parta lidí již od začátku jeho vzniku. Aktivně se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Všichni členové našeho sdružení každoročně přispívají nemalým úsilím při organizaci táborů. Neustále se zdokonalujeme účastí na školeních se zaměřením na práci s dětmi.

T. J. Sokol Uherské Hradiště | www.sokol-uh.cz | 2023 | Přihlášení