Tábory

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Ostrov přežití

Letní tábor pro všechny, kteří nechtějí trávit čas doma, ale pořádně si to užít s kamarády. Každý den bude jiný a každý den se naučíš novým táborovým dovednostem. Uzly, šifry, jak rozdělat oheň, zdravověda a mnoho dalšího. Těšit se samozřejmě můžeš i na spoustu zábavných her a celodenní výlet pod dohledem skvělé party vedoucích.

Termín: 5.-9. 7. 2021
Věk účastníků: 10-15 let.
Cena: 1800 Kč

Kontakt: Jaroslav Ševčík, tel: 775 611 920, email: jsevcik@sokol.eu

Gymnastikou za pokladem

Gymnastický příměstský tábor pro začínající i zkušenější gymnastky a gymnasty ve věku 5 až 10 let. Dopoledne se budeme seznamovat s gymnastickým nářadím a náčiním, na kterém si každé dopoledne zacvičíme, budeme pilovat různé gymnastické cviky a rozvíjet koordinaci svého těla. Odpolední program strávíme dle počasí venku pohybovými aktivitami a hrami a vydáme se na cestu za pokladem. V případě pěkného počasí navštívíme Aquapark v Uherském Hradišti.

Termín: 12.-16. 7. 2021
Věk účastníků: 5-10 let.
Cena: 2200 Kč

Kontakt: Karolína Bartošová, tel.: 731 905 390, email: kbartosova@sokol.eu

Gymnastický

Chceš se naučit nové gymnastické cviky nebo se zlepšit v tom, co už umíš? V tom případě je tento tábor právě pro tebe! Každý den se budeme věnovat gymnastice na různých nářadích pod dohledem zkušených a kvalifikovaných trenérů a samozřejmě hrát spoustu zábavných a pohybových her na rozvoj kondice a síly. Přihlas se co nejdříve, kapacita je omezena!

Termín: 19.-23. 7. 2021
Věk účastníků: 10-15 let.
Cena: 2200 Kč

Kontakt: Jaroslav Ševčík, tel: 775 611 920, email: jsevcik@sokol.eu

Prázdninová dobrodružství

Tábor Prázdninová dobrodružství je určený pro děti ve věku 5 až 10 let. Vaše děti si na táboře zahrají spoustu zábavných her, ve kterých budou pracovat v týmu, ale i jako jednotlivci. Dále se naučí uvázat základní uzly, sestaví si vlastní opičí dráhu a pokud nám to počasí dopřeje, zajdeme i do Aquaparku v Uherském Hradišti. Vše bude pod dohledem skvělé party vedoucích.

Termín: 26.- 30. 7. 2021
Věk účastníků: 5-10 let.
Cena: 1800 Kč

Kontakt: Lucie Mega, tel.: 777 072 091, email: lmega@sokol.eu

POBYTOVÝ TÁBOR

www.ledet.cz

LEDET byl původně neziskovou organizací, která vznikla v roce 2007 za účelem pořádání letních dětských táborů. Na konci roku 2013 toto občanské sdružení zaniklo kvůli novému občanskému zákoníku. Na začátku roku 2014 jsme se rozhodli spolupracovat s T. J. Sokol Uherské Hradiště.

LEDET vede stále stejná parta lidí již od začátku jeho vzniku. Aktivně se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Všichni členové našeho sdružení každoročně přispívají nemalým úsilím při organizaci táborů. Neustále se zdokonalujeme účastí na školeních se zaměřením na práci s dětmi.

T. J. Sokol Uherské Hradiště | www.sokol-uh.cz | 2021 | Přihlášení