Tábory

Tábory LEDET

www.ledet.cz

LEDET byl původně neziskovou organizací, která vznikla v roce 2007 za účelem pořádání letních dětských táborů. Na konci roku 2013 toto občanské sdružení zaniklo kvůli novému občanskému zákoníku. Na začátku roku 2014 jsme se rozhodli spolupracovat s T. J. Sokol Uherské Hradiště.

LEDET vede stále stejná parta lidí již od začátku jeho vzniku. Aktivně se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Všichni členové našeho sdružení každoročně přispívají nemalým úsilím při organizaci táborů. Neustále se zdokonalujeme účastí na školeních se zaměřením na práci s dětmi.

VŠE, CO DĚLÁME, DĚLÁME PRO DĚTI!

Pohádková gymnastika

Gymnastický příměstský tábor pro nejmenší nabízí osvojení si základních pohybových dovedností a plno nových zážitků s pohádkovými postavami. Dopoledne bude věnované spíše fyzickým aktivitám v tělocvičně, a to především gymnastickému tréninku, který bude doplněn o tzv. opičí dráhy a pohybové hry. Po obědě se budeme věnovat pohádkovému příběhu, odpolední program se odehraje venku, bude obohacený o návštěvu aquaparku v Uherském Hradišti a procházku v Kunovském lese.

Termín: 7.-10. 7. 2020
Vhodné pro děti od 4 do 12 let.
Cena: 1500 Kč

Gymnasticko-parkourový příměstský tábor

Gymnastika a parkour jsou podobné sportovní disciplíny, v jejichž duchu se bude odehrávat tento tábor. Většinou se holky věnují gymnastice a kluci parkouru. My bychom chtěli porušit tyto stereotypy, vzájemně si vyměnit zkušenosti a naučit se nové prvky z obou sportů. Společnému tréninku se intenzivně věnujeme dopoledne. Ze světa parkouru si vyzkoušíme především tzv. tricky a gymnastky se budou soustředit na akrobacii a skoky na trampolíně. Odpoledne strávíme venkovními táborovými aktivitami, radovánkami v aquaparku v Uherském Hradišti, výletem do brněnské parkourové tělocvičny spojeným s přespáním v sokolovně.

Termín: 13.-17. 7. 2020
Vhodné pro děti od 7 do 15 let.
Cena: 3000 Kč

Sleva 20 % při přihlášení na dva tábory nebo při přihlášení dvou sourozenců.

Kontakt:
mbrajdic@sokol.eu

Informace pro rodiče: Dokument ke stažení (PDF)
Přihlášky: Přihláška Pohádková gymnastika (XLSX) | Přihláška Gymnasticko-parkourový tábor (XLSX)

T. J. Sokol Uherské Hradiště | www.sokol-uh.cz | 2020 | Přihlášení