Tábory

Věk: 10-16 let

Hlavní vedoucí: Pavlína Vaškůjová

Kontakt: Jaroslav Ševčík, tel.: 775 611 920, e-mail: jsevcik@sokol.eu

Chceš se naučit nové gymnastické cviky nebo se zlepšit v tom co už umíš? V tom případě je tento tábor právě pro tebe! Každý den se budeme věnovat gymnastice na různých nářadích pod dohledem zkušených a kvalifikovaných trenérů a samozřejmě hrát spoustu zábavných a pohybových her na rozvoj kondice a síly. Přihlas se co nejdříve, kapacita je omezena!

Gymnastikou kolem světa

Termín: 11. - 15. 7. 2022

Cena: 2400 Kč

Věk: 5-10 let

Hlavní vedoucí: Karolína Bartošová

Kontakt: Karolína Bartošová, e-mail: kbartosova@sokol.eu

Baví tě cvičit a sportovat, chtěl by jsi vyzkoušet něco z gymnastiky, ale nevíš kdy a kde? Přidej se k nám na tábor Gymnastikou kolem světa. Čeká nás dopoledne plné cvičení v plně vybavené tělocvičně. Naučíš se základy gymnastiky a vyzkoušíš si různé nářadí, pod dozorem školených trenérů s praxí. Po obědě se můžeš těšit na spoustu venkovních zábavných her a aktivit, při kterých se podíváme do různých koutů celého světa. Za pěkného počasí navštívíme aquapark a užijeme si spolu týden plný zábavy!

Survival camp

Termín: 18. - 22. 7. 2022

Cena: 2000 Kč

Věk: 8-15 let

Hlavní vedoucí: Barbora Jagošová

Kontakt: Barbora Jagošová, e-mail: bjagosova@sokol.eu

Nebojíte se zašpinit a trochu si dát do těla? Máte rádi adrenalin, pořádnou akci a hromadu zábavy? Letos s námi zažiješ SURVIVAL CAMP - hra o přežití. Tábor je pro kluky i holky ve věku 8-15 let, kteří se ničeho nebojí a chtějí zkoušet nové věci. Získáš hodně nových kamarádů a vzpomínek. Čeká nás sposta božích her, výlet, návštěva aquaparku a velké survival dobrodružství.

Cestování časem - z důvodu malého zájmu ZRUŠENO

POBYTOVÝ TÁBOR

www.ledet.cz

LEDET byl původně neziskovou organizací, která vznikla v roce 2007 za účelem pořádání letních dětských táborů. Na konci roku 2013 toto občanské sdružení zaniklo kvůli novému občanskému zákoníku. Na začátku roku 2014 jsme se rozhodli spolupracovat s T. J. Sokol Uherské Hradiště.

LEDET vede stále stejná parta lidí již od začátku jeho vzniku. Aktivně se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Všichni členové našeho sdružení každoročně přispívají nemalým úsilím při organizaci táborů. Neustále se zdokonalujeme účastí na školeních se zaměřením na práci s dětmi.

T. J. Sokol Uherské Hradiště | www.sokol-uh.cz | 2022 | Přihlášení