30. dubna se konal Vzpomínkový akt u příležitosti osvobození našeho města na náměstí Míru.
U památníku osvobození promluvil starosta města, obětem druhé světové války se vedle zástupců města poklonili hasiči, skauti a také my, zástupci Sokola.